Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (20/4) - PAOKDAY- Όλη η ημέρα του ΠΑΟΚ με ένα κλικ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Σάββατο, 20 Απριλίου 2019

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (20/4)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (20/4)
Το PAOKDAY σας παρουσιάζει αναλυτικά τις μεταδόσεις της ημέρας
12:30 ΕΡΤ Sports HD Βουλιαγμένη-Πάντοβα μικρός τελικός EuroLeague Γυναικών, πόλο
13:30 Novasports 1HD Πάρμα – Μίλαν Serie A
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Άουε Bundesliga 2
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Χιρόνα Primera Division
14:15 ΕΡΤ Sports HD Σαμπαντέλ-Ολυμπιακός Τελικός EuroLeague γυναικών, πόλο
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ   Premier League
14:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Ημιτελικός
15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλλία – Ρουμανία Ημιτελικά Fed Cup, τένις
15:45 Eurosport 2  FIM Endurance World Championship Λε Μαν (24 ώρες),
16:00 Novasports 24 HD Κάλιαρι – Φροζινόνε Serie A
16:00 Novasports 5HD Ουντινέζε – Σασσουόλο Serie A
16:00 Novasports 4HD Τζένοα – Τορίνο Serie A
16:00 Novasports 3HD Εμπολι – ΣΠΑΛ Serie A
16:00 Novasports 2HD Μπολόνια – Σαμπντόρια Serie A
16:00 Novasports 1HD Λάτσιο - Κιέβο Βερόνα Serie A
16:30 COSMOTE SPORT 6 HD  ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Ημιτελικός, τένις
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάιντς - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αουγκσμπουργκ – Στουτγάρδη Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Λεβερκούζεν – Νυρεμβέργη Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου - Βέρντερ Βρέμης Bundesliga
16:45 ΕΡΤ Play4 Ήφαιστος – Άρης Basket League
16:45 ΕΡΤ Play3 Προμηθέας – Πανιώνιος Basket League
16:45 ΕΡΤ Play2 Ρέθυμνο - Περιστέρι Βίκος Cola Basket League
16:45 ΕΡΤ Play1 Κύμη – Λαύριο Basket League
16:45 ΕΡΤ Sports HD Παράλληλες μεταδόσεις Basket League
16:45 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Ολυμπιακός Basket League
17:00 Eurosport 2 Tour du Finistere Κύπελλο Γαλλίας, ποδηλασία
17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλλία – Ρουμανία Ημιτελικά Fed Cup, τένις
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς – Μπράιτον Premier League
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Εϊμπαρ - Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division
18:00 Novasports 2HD Γκινγκάμπ – Μαρσέιγ Ligue 1
19:00 Novasports 1HD Γιουβέντους – Φιορεντίνα Serie A
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νοβάρα – Σκαντίτσι ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ γυναικών
19:30 Novasports 3HD Χρόνιγκεν – Άγιαξ Eredivisie
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Λειψία Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ράγιο Βαγιεκάνο – Ουέσκα Primera Division
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάσλ – Σαουθάμπτον Premier League
20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Alistair Overeem - Aleksei Oleinik UFC Fight Night
20:15 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ-Ηρακλής Τελικός Κυπέλλου βόλεϊ ανδρών
21:00 Novasports 2HD Στρασβούργο – Μονπελιέ Ligue 1
21:30  Novasports 1HD Ίντερ – Ρόμα Serie A
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Χόφενχαϊμ Bundesliga
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Primera Division
21:45 Novasports 3HD Φέγενορντ – Αλκμααρ Eredivisie
22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο - Σάντα Κλάρα Liga NOS

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου